Τε. Οκτ 5th, 2022

ΧΑΛΚΙΔΑTV.GR

ΗΕΛΛΑΣ

Εύβοια: Έχει αγώνα αύριο – Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι διαιτητές

Chalkidatv.gr

Πλούσιο το πρόγραμμα και αυτό το Σαββατοκύριακο με τους αγώνες των ομάδων για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΕ.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές για όλες τις κατηγορίες.

 Α΄ΕΠΣΕ

Σάββατο 26/3-4.30 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Παπακυριάκος/Πριόνας-Παππάς)

Δροσιά-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Δροσιάς, Ντούρας/Κωνστάντιος-Αντωνίου Χ.)

Κυριακή 27/3-5 μ.μ.

Όλυμπος Γυμνού-Ταμυναϊκός (γήπεδο Γυμνού, Χουλιάρας/Ιωάννου-Κοντογιαννίδης)

Αιδηψός-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Αιδηψού, Γκάτσος/Δάλλας-Δούκας)

Καλοχώρι/Παντείχι-Κάρυστος (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Φώτης/Κωνστάντιος-Δελχάς)

Μακρυκάπα-Σκεπαστή (γήπεδο Μακρυκάπας, Τσάκος/Κελεπούρης-Σιμιτζής)

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι (γήπεδο Λαμψάκου, Κασομούλης/Πριόνας-Ρουμπής)

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 26/3-4.30 μ.μ.

Ατρόμητος Βασιλικών-Ιστιαία (γήπεδο Γουβών, Τσάκος-Ακριώτης-Αντωνίου Γ.)

ΟΠΑ Αιδηψού-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Αιδηψού, Φώτης/Παυλάτος-Γκάρα)

Μαντούδι-Ταξιάρχης (γήπεδο Μαντουδίου, Πόγκας/Ρουμπής-Μπούρικας)

Κυριακή 27/3-5 μ.μ.

Καστέλλα-Σταυρός (γήπεδο Καστέλλας, Σιαπλαούρας/Λιαγκάκης-Νικολάου Σ.)

Αρτεμησιακός-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αρτεμησίου, Μπούρικας/Παυλάτος-Σταύρου)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 26/3-4.30 μ.μ.

ΠΑΟ Πολιτικών-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Πολιτικών, Κασομούλης/Αλεξίου-Γεωργαράς)

Παντριαδικός-Προποντίδα (γήπεδο Τριάδας, Χουλιάρας/Δάλλας-Ιωάννου)

Αλάτσατα-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Αλεξάνδρου, Γκάτσος/Λιαγκάκης-Σιμιτζής)

Κυριακή 27/3-5 μ.μ.

Καθενοί-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Πάλιουρα, Παπακυριάκος/Παππάς-Καραδήμος)

Ληλάντιο-Λουκίσια (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Ντούρας/Κοτταρά-Βογιατζής)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 26/3-4.30 μ.μ.

Μιαούλης Φύλλων-Ερμήλιος (γήπεδο Αφρατίου, Δανιηλίδης/Κελεπούρης-Δούκας)

Δύστος-Ζάρακες (γήπεδο Δύστου, Κηρύκος/Κοντογιαννίδης-Καρράς)

Κυριακή 27/3 

12 μ.μ.

Άγιος Λουκάς-Σκύρος (γήπεδο Σκύρου, Βελέντζας/Νέγρης-Πασχώνης)

5 μ.μ.

Στύρα-Κριεζά (γήπεδο Στύρων, Κηρύκος/Ακριώτης-Γκάρα)

Μαρμάρι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Καρύστου, Δανιηλίδης/Ντόβολης Ε.-Ντόβολης Ι.)

Γ’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Κυριακή 27/3-11.30 π.μ.

ΠΑΟ Λιχάς-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Αιδηψού, Γκάτσος/Δάλλας-Δούκας)

Αγδίνες-Πανηλιακός (γήπεδο Γουβών, Αλεξίου/Αντωνίου Γ.-Ρούσσης)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Νέου Πύργου, Σταύρου/Μπούρικας-Παυλάτος)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Κυριακή 27/3

11 π.μ.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ανάποδος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κωνστάντιος/Καμπούρης Τ.-Νικολάου Σ.)

11.30 π.μ.

Αφράτι-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Αφρατίου, Λιαγκάκης/Παπακυριάκος-Δελχάς)

Κύζικος Αρτάκης-Πισσώνας (γήπεδο Βατώντα, Ντούρας/Παππάς-Κελεπούρης)

ΠΑΟ Κανήθου-Έραπος (γήπεδο Βούρκου, Κοτταρά-Σιμιτζής-Γεωργαράς)

Ρομαϊκός-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Αλεξάνδρου, Κασομούλης/Πριόνας-Βογιατζής)

1.30 μ.μ.

Αθλόπολις-Μέσσαπος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καρράς/Καραδήμος-Σταμούλης)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Κυριακή 27/3-11.30 π.μ.

Μονόδρυ-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Μονοδρίου, Χουλιάρας/Ιωάννου-Κοντογιαννίδης)

Αιγέας Πετριών-Κύμη (γήπεδο Κριεζών, Κηρύκος/Ακριώτης-Γκάρα)

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Ακαδημία Ερέτριας (γήπεδο Αυλωναρίου, Ντόβολης Ι./Δανιηλίδης-Ντόβολης Ε.)

ΠΗΓΗ: https://www.evima.gr/

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ