Τε. Οκτ 5th, 2022

ΧΑΛΚΙΔΑTV.GR

ΗΕΛΛΑΣ

Εύβοια: Όλες οι αγωνιστικές των 13 ομίλων

Chalkidatv.gr

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγώνων κυπέλλου της Εύβοιας για την Α’ φάση που θα διεξαχθεί και φέτος σε ομίλους.

Στη Β’ φάση θα προκριθούν οι δυο πρώτες ομάδες κάθε ομίλου.

Οι αγωνιστικές για το κύπελλο Ευβοίας που προέκυψαν είναι ανά όμιλο:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΜΑΝΤΟΥΔΙ

ΒΑΣΙΛΙΚΑ-ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ

(2η αγωνιστική)

ΜΑΝΤΟΥΔΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ

ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

(3η αγωνιστική)

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ

ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ-ΜΑΝΤΟΥΔΙ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΚΕΧΡΙΕΣ-ΑΙΔΗΨΟΣ

ΠΡΟΚΟΠΙ (ΡΕΠΟ)

(2η αγωνιστική)

ΑΙΔΗΨΟΣ-ΠΡΟΚΟΠΙ

ΚΕΧΡΙΕΣ (ΡΕΠΟ)

(3η αγωνιστική)

ΠΡΟΚΟΠΙ-ΚΕΧΡΙΕΣ

ΑΙΔΗΨΟΣ (ΡΕΠΟ)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΠΗΛΙ

ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ (ΡΕΠΟ)

(2η αγωνιστική)

ΠΗΛΙ-ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ

ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ (ΡΕΠΟ)

(3η αγωνιστική)

ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ-ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΠΗΛΙ (ΡΕΠΟ)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΑΓΔΙΝΕΣ-ΚΗΡΙΝΘΟΣ

ΙΣΤΙΑΙΑ (ΡΕΠΟ)

(2η αγωνιστική)

ΚΗΡΙΝΘΟΣ-ΙΣΤΙΑΙΑ

ΑΓΔΙΝΕΣ (ΡΕΠΟ)

(3η αγωνιστική)

ΙΣΤΙΑΙΑ-ΑΓΔΙΝΕΣ

ΚΗΡΙΝΘΟΣ (ΡΕΠΟ)

5ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΠΙΣΣΩΝΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

(2η αγωνιστική)

ΣΤΑΥΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΙΣΣΩΝΑΣ

(3η αγωνιστική)

ΠΙΣΣΩΝΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ

6ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ-ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

ΚΑΘΕΝΟΙ-ΚΑΣΤΕΛΛΑ

(2η αγωνιστική)

ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ-ΚΑΘΕΝΟΙ

ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ

(3η αγωνιστική)

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ-ΚΑΘΕΝΟΙ

ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

7ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΑΛΑΤΣΑΤΑ-ΑΡΤΑΚΗ

ΠΟΛΙΤΙΚΑ-ΜΕΣΣΑΠΟΣ

(2η αγωνιστική)

ΑΡΤΑΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΑ

ΜΕΣΣΑΠΟΣ-ΑΛΑΤΣΑΤΑ

(3η αγωνιστική)

ΑΛΑΤΣΑΤΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΑ

ΜΕΣΣΑΠΟΣ-ΑΡΤΑΚΗ

8ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΜΙΑΟΥΛΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ-ΕΡΜΗΛΙΟΣ

(2η αγωνιστική)

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

ΕΡΜΗΛΙΟΣ-ΜΙΑΟΥΛΗΣ

(3η αγωνιστική)

ΜΙΑΟΥΛΗΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

ΕΡΜΗΛΙΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

9′ ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.-ΛΟΥΚΙΣΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ-ΛΗΛΑΣ

(2η αγωνιστική)

ΛΟΥΚΙΣΙΑ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΛΗΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.

(3η αγωνιστική)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΛΗΛΑΣ-ΛΟΥΚΙΣΙΑ

10ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΑΥΛΙΔΑ-ΔΡΟΣΙΑ

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

(2η αγωνιστική)

ΔΡΟΣΙΑ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΑΥΛΙΔΑ

(3η αγωνιστική)

ΑΥΛΙΔΑ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΔΡΟΣΙΑ

11ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΜΑΡΜΑΡΙ-ΑΥΛΩΝΑΡΙ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ

(2η αγωνιστική)

ΑΥΛΩΝΑΡΙ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ-ΜΑΡΜΑΡΙ

(3η αγωνιστική)

ΜΑΡΜΑΡΙ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ-ΑΥΛΩΝΑΡΙ

12ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΔΥΣΤΟΣ-ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ-ΖΑΡΗΤΡΑ

(2η αγωνιστική)

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ-ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ

ΖΑΡΗΤΡΑ-ΔΥΣΤΟΣ

(3η αγωνιστική)

ΔΥΣΤΟΣ-ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ

ΖΑΡΗΤΡΑ-ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

13ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΟΛΥΜΠΟΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ

ΜΟΝΟΔΡΙ (ΡΕΠΟ)

(2η αγωνιστική)

ΝΕΟΧΩΡΙ-ΜΟΝΟΔΡΙ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ (ΡΕΠΟ)

(3η αγωνιστική)

ΜΟΝΟΔΡΙ-ΟΛΥΜΠΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΗΛΕΑΣ (ΡΕΠΟ)

ΠΗΓΗ: evima.gr

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ